ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ

«ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ»

Κρανίδι, 28-4-2014
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Σας παρουσιάζουμε το ψηφοδέλτιο της παράταξης μας «ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ», όπως αυτό κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Ναυπλίου την Κυριακή 27-4-2014. Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους συνεργάτες που ανταποκρίθηκαν στην πρόσκληση μου για να στελεχώσουν την παράταξη μας, για να δώσουμε όλοι μαζί την μάχη για την πρόοδο του δήμου μας, για να γράψουμε μια νέα σελίδα για τον τόπο μας .

                                                                           Για την Προοδευτικη Συμμαχια Ερμιονιδος

                                                                           Υποψηφιος Δημαρχος

                                                                           Τασος Λαμπρου

                                                 «ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ»

                                                   ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
                                                               ( Υποψήφιος Δήμαρχος )

Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης

1. Βλάσση – Κορδώνη Ελένη του Δέδε (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

2. Δημαράκη Αναστασία του Ευαγγέλου(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)
3. Δημητρακοπούλου Αναστασία του Παναγιώτη(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

4. Κρητικός Ανδρέας του Λαζάρου(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

5. Κρητσωτάκης Ιωάννης του Γεωργίου(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

6. Οικονόμου-Σκούρτη Μαρία του Εμμανουήλ(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

7. Παλούκας Ανάργυρος του Ευθυμίου(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

8. Στάγια Μαρίνα του Θεοδώρου(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

9. Στάικος Παναγιώτης του Ευαγγέλου(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

10. Σχοινάς Δημήτριος του Ιωάννη(Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

11. Τζανή Σταματίνα του Αθανασίου(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)

12. Χρυσανθοπούλου Αικατερίνη του Πλάτωνος(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ερμιόνης)
Εκλογική Περιφέρεια Κρανιδίου

1. Αγρίμης Παναγιώτης του Βασιλείου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
2. Αντίκας Ανδριανός του Αγγέλου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)

3. Αντωνίου Εμμανουήλ του Σταύρου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
4. Αντωνόπουλος Αντώνιος του Αθανασίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
5. Ασημακοπούλου-Μαθιουδάκη Χρυσοβαλάντω του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
6. Βάθης Νικόλαος του Ευστρατίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
7. Βλαχογιάννη Μαρία του Ανδρέα (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
8. Γαλάτη-Μαναριώτη Αικατερίνη του Παναγιώτη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
9. Γκιώνης Ιωάννης του Αδριανού (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)

10. Δορμπάρης Παναγιώτης του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
11. Ευαγγέλου Ελένη του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
12. Ηλιού Ευαγγελία του Νικολάου(Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
13. Καπόγιαννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη (Κόντος) (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
14. Καραΐσκος Χρήστος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
15. Κονδύλης Παναγιώτης του Σωτηρίου (Καπετάνιος) (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
16. Κορδώνη Ειρήνη του Κωνσταντίνου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
17. Μίζης Δημήτριος του Παναγιώτη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
18. Μονά-Κολυμπάδη Δήμητρα (Άμυ) του Κυριάκου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
19. Μπίας Σάββας του Εμμανουήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
20. Μπουρίκας Γεώργιος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
21. Παριανός Πέτρος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)

22. Πατεράκη-Μπινιάρη Βασιλική του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)

23. Σκλαβούνου Μαρία του Παναγιώτη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
24. Σοφικίτης Παντελής του Χρήστου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
25. Σπάρου Γαρυφαλλιά του Νικολάου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
26. Σχοινά Ιωάννα του Αναργύρου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
27. Τουτουντζή-Καμπούρη Δήμητρα (Μιμίκα) του Δημητρίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
28. Τσατσαρός Παναγιώτης του Χαραλάμπους (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
29. Φασιλής Νικόλαος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)
30. Φωστίνης Εμμανουήλ του Μιχαήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κρανιδίου)

 

Δημοτική Κοινότητα Ερμιόνης

1. Κυρίτσης Αντώνιος του Δημητρίου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμιόνης).
2. Λαμπράκη-Αντωνιάδου Μαρία συζ. Κωνσταντίνου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμιόνης).
3. Μεσινέζη-Παπανδριανού Άννα του Νικολάου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμιόνης).
4. Μοσχόβη-Μορόγλου Μαρία του Ευστρατίου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμιόνης).
5. Μπάζος Παναγιώτης του Αναστασίου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμιόνης).
6. Σκούρτης Δημήτριος του Πέτρου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Ερμιόνης).

Δημοτική Κοινότητα Κρανιδίου

1. Γαλιάτσου-Αθανασούλα Αποστολία του Τριαντάφυλλου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρανιδίου)

2. Ζέρβας Ιωάννης του Παναγιώτη(Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρανιδίου)

3. Κανελλακοπούλου-Κότση Αικατερίνη-Φρατζέσκα του Γεωργίου(Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρανιδίου)

4. Κουλούρης Σπυρίδων του Δημητρίου(Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρανιδίου)

5. Λεμπέσης Παναγιώτης του Σωτηρίου(Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρανιδίου)

6. Μαχαίρας Παναγιώτης του Δημητρίου(Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρανιδίου)

 

Δημοτική Κοινότητα Πόρτο-χελίου

1. Γρηγοριάδου Ουρανία του Ηλία (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πόρτο-Χελίου).

2. Μπελέσης Αθανάσιος του Αλεξίου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πόρτο-Χελίου).

3. Παπαστεργίου Ιωάννης του Ευαγγέλου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πόρτο-χελίου)
4. Πηρούνη Μαριάνθη του Στέφανου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πόρτο-Χελίου).

5. Σοφικίτης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πόρτο-Χελίου).

6. Amstutz Brian του John (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Πόρτο-Χελίου).
.

Τοπική Κοινότητα Διδύμων

1.Βόγκλης Γεώργιος του Σταματίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διδύμων)

2. Θηβαίου-Γκιούσου Παρασκευή (Βιβή) του Ιωάννη (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διδύμων)

3. Σαράντος Άγγελος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διδύμων)

4. Τσέλος Κυριάκος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διδύμων)
Τοπική Κοινότητα Ηλιοκάστρου

1. Δραπανιώτης Ανάργυρος του Ευαγγέλου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ηλιοκάστρου).

2. Μούγιος Αντώνιος του Αναργύρου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ηλιοκάστρου)

3. Τζανή-Καλλή Θεοδότη του Αναργύρου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ηλιοκάστρου)

Τοπική Κοινότητα Θερμησίας

1. Αθανασάκος Χρήστος του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Θερμησίας)

2. Πετρέλλης Ευστράτιος του Στυλιανού (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Θερμησίας)
Τοπική Κοινότητα Κοιλάδας

1. Αγγουράκη Δέσποινα του Νικολάου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδας)

2. Στάπα- Μαστροκόλια Αιακτερίνη του Ευαγγέλου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδας)

3. Φλωρής Γεώργιος του Βασιλείου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδας)

4. Φλωρής Γεώργιος του Ιωάννη (Μαρικάκης) (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδας)

Τοπική Κοινότητα Φούρνων

1. Ηλίας Νικόλαος του Δημητρίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Φούρνων)

2. Παπαγεωργίου Παρασκευή του Βασιλείου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Φούρνων)

3. Παπαντωνίου Αντώνιος του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Φούρνων)

Advertisements